Kontakt

Zakład Usług Komunalnych w Ożarowie Mazowieckim

Poznańska 165, 05 – 850 Ożarów Mazowiecki

NIP  534-13-78-759

REGON 012278594

 

Godziny urzędowania:

Poniedziałek – Piątek 8.00 – 16.00

 

Telefon: 22 722 14 44

e-mail:  zuk@zuk.ozarow-mazowiecki.pl

 

Nr rachunku bankowego ZUK w Ożarowie Mazowieckim

PKO BP S.A. 56 1020 1026 0000 1902 0245 9402

 

Sekretariat

tel. 22 722 14 44

e-mail: zuk@zuk.ozarow-mazowiecki.pl

 

Dyrektor Zakładu Usług Komunalnych – Dariusz Zemła

Tel. 22 722 14 44 wew. 213

e-mail: dariusz.zemla@zuk.ozarow-mazowiecki.pl

 

Kierownik działu administracji i eksploatacji – Marcin Kostrzewski

 tel. 22  722 14 44 wew. 103

 e-mail: marcin.kostrzewski@zuk.ozarow-mazowiecki.pl

 

Dział administracji i eksploatacji:

 

Inspektor Joannna Pałuba

tel. 22  722 14 44 wew. 104

e-mail: zuk@zuk.ozarow-mazowiecki.pl

              joannna.paluba@zuk.ozarow-mazowiecki.pl

 

Inspektor Dariusz Kopeć

tel. 22  722 14 44 wew. 104

e-mail: zuk@zuk.ozarow-mazowiecki.pl

 

Podinspektor Włodzimierz Rytka

Tel. 22 722 14 44 wew. 106

e-mail: wlodzimierz.rytka@zuk.ozarow-mazowiecki.pl

 

Kierownik działu Oczyszczanie miasta i gminy Andrzej Rostkowski

Tel. 604 203 051 

Tel. 22 722 14 44 wew. 106

e-mail:  zuk@zuk.ozarow-mazowiecki.pl

 

Główny księgowy – Ewa Janik

Tel. 22 722 14 44 wew. 216

e-mail: ewa.janik@zuk.ozarow-mazowiecki.pl

 

Dział księgowości:

 

Podinspektor Ilona Ambroziak

tel. 22  722 14 44 wew. 113

e-mail: Ilona.ambroziak@zuk.ozarow-mazowiecki.pl

 

Podinspektor Joanna Chyziak

tel. 22  722 14 44 wew. 214

e-mail: joanna.chyziak@zuk.ozarow-mazowiecki.pl

 

Księgowy Aneta Mierzejewska

tel. 22  722 14 44 wew. 215

e-mail: aneta.mierzejewska@zuk.ozarow-mazowiecki.pl

 

Inspektor Ewelina Kubiak

tel. 22  722 14 44 wew. 215

e-mail: ewelina.kubiak@zuk.ozarow-mazowiecki.pl

 

Inspektor Bogumiła Malinowska

tel. 22  722 14 44 wew. 112

e-mail: bogumila.malinowska@zuk.ozarow-mazowiecki.pl

 

Referent Paulina Konopko

tel. 22  722 14 44 wew. 102

e-mail: paulina.konopko@zuk.ozarow-mazowiecki.pl

 

Filia w Józefowie – Inspektor Bożena Sznicer

Tel. 22 722 58 96

e-mail: bozena.sznicer@zuk.ozarow-mazowiecki.pl

 

Inspektor 

Tel. 22 722 58 96

e-mail: